Automaty szorujące

SZOROWARKA CT5

13774,77 

SZOROWARKA CT15

15507,84 

SZOROWARKA CT30

18379,89 

SZOROWARKA CT40

18258,12 

SZOROWARKA CT45

23791,89 

SZOROWARKA CT51

26992,35 

SZOROWARKA CT71

44430,06 

SZOROWARKA CT70

30928,35 

SZOROWARKA CT 80

57889,95 

SZOROWARKA CT110

67108,80 

SZOROWARKA CT160

107563,50 

SZOROWARKA CT230

194155,50 

Szorowarki – automaty i maszyny szorujące do różnych zastosowań

Podłogi w przestrzeniach publicznych, obiektach przemysłowych, magazynach, a nawet biurach i lokalach usługowych są nieustannie narażone na zabrudzenia i zanieczyszczenia. Część z nich jest niezwykle trudna lub wręcz niemożliwa do usunięcia przy pomocy mycia ręcznego. Dlatego chcąc utrzymać podłogi w czystości warto sięgać po profesjonalne automaty i maszyny szorujące dedykowane do pracy w określonych warunkach i przestrzeniach.

Szorowarki to niezwykle bogata i zróżnicowana grupa urządzeń myjąco-czyszczących dedykowanych do pielęgnacji i czyszczenia posadzek przemysłowych, systemów podłóg twardych oraz wybranych systemów podłóg elastycznych. W szerokim asortymencie szorowarek znajdziemy zarówno kompaktowe pod względem rozmiaru maszyny szorujące do pracy ręcznej (pchane przez operatora) oraz przemysłowe automaty szorujące samojezdne. Te drugie są dedykowane do pracy w obiektach wielkopowierzchniowych, a także przestrzeniach charakteryzujących się wysoką intensywnością ruchu pieszego i kołowego.

Klientów poszukujących niezawodnych systemów do pielęgnacji i czyszczenia podłóg zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi rozwiązaniami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem marki VISTA.

Ręczne maszyny szorujące i maszyny do czyszczenia podłóg

Ręczne maszyny szorujące charakteryzują się relatywnie niewielkim rozmiarem i kompaktową budową. W tej kategorii szorowarek znajdziemy maszyny typu mikro oraz maszyny pełnowymiarowe. Mikroszorowarki sterowane ręcznie doskonale sprawdzają się do utrzymywania czystości w niewielkich przestrzeniach – wąskich korytarzach, niewielkich pomieszczeniach, przestrzeniach między maszynami i urządzeniami. Ze względu na niewielki rozmiar oraz wysoką wydajność gwarantują precyzyjne czyszczenie posadzki w miejscach, do których nie możemy się dostać urządzeniem wielkogabarytowym.

Duże szorowarki ręczne to najczęściej automaty wielofunkcyjne umożliwiające szorowanie, mycie i osuszanie opracowywanej powierzchni. Doskonale sprawdzają się podczas bieżącej pielęgnacji posadzki w przestrzeniach charakteryzujących się wysokim natężeniem ruchu – supermarketach, galeriach handlowych, ośrodkach sportowych i rekreacyjnych, a także w warunkach pracy w otoczeniu przemysłowym.

Samojezdne automaty szorujące i maszyny do mycia podłóg

Samojezdne automaty szorujące to niezwykle wydajne i komfortowe w użytkowaniu rozwiązania przeznaczone do pielęgnacji i czyszczenia dużych powierzchni. Ze względu na relatywnie spory rozmiar nie sprawdzają się w doczyszczaniu trudnodostępnych miejsc i wąskich korytarzy, dlatego najczęściej stosuje się je na dużych halach przemysłowych, ośrodkach sportowych oraz dużych halach sprzedaży – wszędzie tam, gdzie aranżacja przestrzeni umożliwia dotarcie z urządzeniem od najbardziej newralgicznych części posadzki. Ich obsługa nie wymaga zaangażowania siły fizycznej operatora, a czyszczenie posadzki przebiega szybko i sprawnie dzięki połączeniu kilku funkcji w ramach jednego przejazdu automatu szorującego.

Maszyny do czyszczenia podłóg

Pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania

Maszyna do mycia podłóg to urządzenie, którego podstawowym zadaniem jest utrzymanie powierzchni w czystości. W tym celu wybierając maszyny do czyszczenia podłóg i posadzek przemysłowych należy zwrócić uwagę na szereg czynników, które decydują o sprawności urządzenia w danym środowisku pracy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości rynku systemów czyszczących doradzamy Klientom wybór maszyny do czyszczenia podłóg tak, aby zapewniała wysoki komfort użytkowania, łatwość manewrowania oraz wysoką żywotność. Tak dobrana maszyna do mycia podłóg doskonale wpisze się w potrzeby i oczekiwania przedsiębiorstwa, niezależnie od tego czy będzie użytkowana przez firmę sprzątającą, czy markę, która chce samodzielnie zadbać o utrzymanie terenu.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą myjek ciśnieniowych oraz odkurzaczy.