Większość powierzchni biurowych wyłożona jest wykładzinami – to doskonałe rozwiązanie, które zapobiega niszczeniu podłogi, jest stosunkowo tanie i sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i nieco bardziej tradycyjnych przestrzeniach. Są również stosunkowo odporne na silne zabrudzenia, dzięki czemu mogą zajmować zarówno typową biurową powierzchnię, jak i hotelową. Wykładziny wymagają specjalnego traktowania – profesjonalnego odkurzacza biurowego, dzięki któremu powierzchnia dywanu w hotelu czy biurze dalej będzie zachwycać wzorem.

Jaki powinien być odkurzacz biurowy?

W biurach sprawdzą się przede wszystkim odkurzacze piorące. Są bardzo wydajne, kompaktowe i charakteryzują się dużą pojemnością zbiornika, a zatem zadbają o czystość całkiem sporej powierzchni. Odkurzacz profesjonalny wyposażony jest w specjalne filtry hepa, posiada dużą moc ssania, a także szereg akcesorium, które wspomogą w zadbaniu o czystość nawet trudnodostępnych zakamarków.

Odkurzacz do biura oprócz funkcji mokrej powinien mieć także funkcję odkurzania na sucho. Pranie posadzek odbywa się raz na miesiąc lub nawet kwartalnie w zależności od rodzaju pomieszczenia. Tymczasem, aby powierzchnia biurowa była przyjazna także alergikom niezbędne jest codzienne właściwe odkurzanie bez funkcji prania.

Odkurzacz biurowy – mocny silnik i siła ssania

Posadzki w biurach w większości przypadków przykryte są wykładziną, która chłonie brud – drobinki piachu, błota, ale też i resztek jedzenia bardzo szybko wsiąkają w głąb materiału. To właśnie dlatego wydajność i skuteczność profesjonalnego odkurzacza biurowego jest niezwykle istotna. Idealny odkurzacz oprócz funkcji prania na mokro i sucho, w celu właściwego utrzymania czystości powinien mieć dużą siłę ssania. Niezawodność, dzięki mocnemu silnikowi będzie pomocna przy czyszczeniu podłóg zarówno w ustronnym pensjonacie, jak i na dużej powierzchni biurowej.

Maszyny czyszczące, takie jak odkurzacz 2w1, muszą być również proste w obsłudze i charakteryzować się zwinnością, dzięki czemu każda część biura będzie lśniąca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy specjalistycznych!