Odkurzacze z funkcją prania na mokro i na sucho są sprzętem, który przyda się zarówno w domowym zaciszu, jak i na wyposażeniu profesjonalnej firmy sprzątającej. To właśnie dzięki nim usługa czyszczenia może być kompleksowa i zapewniać klientowi doskonałą czystość i przestrzeń wolną od kurzu i roztoczy.

Odkurzacze do czyszczenia na sucho i mokro to urządzenia, które doskonale radzą sobie z różnego rodzaju pyłami – posiadają specjalny filtr, który wyłapuje zanieczyszczenia zostawiając je w worku lub wodzie. Obsługa tego typu narzędzia jest niezwykle prosta, a zastosowanie zarówno w domowych, jak i biurowych warunkach naprawdę bardzo duże.

Odkurzacze na sucho i mokro

Ze względu na podwójną funkcję, odkurzacze na mokro i sucho muszą posiadać dużą moc silnika. Duża siła ssania jest wstanie sprostać nawet bardzo silnym zabrudzeniom. Profesjonalny odkurzacz jest nie tylko wydajny, ale również ma dużą pojemność zbiornika, dzięki czemu nie wymaga częstej wymiany wody i środków piorących.

Odkurzanie na sucho może być traktowane jako faza wstępna przed odkurzaniem na mokro – ale wszechstronność odkurzacza sprawia, że doskonale nadaje się on także do codziennych porządków pozostawiając podłogę w idealnym stanie, co z pewnością docenią alergicy i astmatycy.

Funkcja odkurzania na mokro umożliwia również dokładne wyczyszczenie powierzchni materacy czy kanap i foteli pozostawiając powierzchnie czyste i pozbawione drobnoustrojów. Szeroki wybór akcesorium, które są dołączone do odkurzaczy do czyszczenia na mokro i sucho sprawia natomiast, że nie ma powierzchni i zakamarków, których nie można doczyścić.

Odkurzanie na sucho czy na mokro?

Osoby, które dbają o własne zdrowie, mierzą się z alergiami lub chorobami układu oddechowego z pewnością docenią możliwości, jakie daje odkurzanie na sucho i na mokro. Odkurzacza wyposażone w obie funkcje są bardzo skutecznym narzędziem sprzątającym, zapewniają również oszczędność czasu, ale to nie jedyne ich zalety – są praktycznie niezniszczalne, a oferowane przez nas modele odporne na uszkodzenia. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą odkurzaczy biurowych!