Myjka wysokociśnieniowa na zimną i gorącą wodę – szeroki wybór profesjonalnych systemów myjąco-czyszczących

Jako dystrybutor wysokiej jakości sprzętu czyszczącego oraz urządzeń myjąco-czyszczących oferujemy myjki wysokociśnieniowe o zróżnicowanych parametrach pracy. Bogata i zróżnicowana oferta asortymentowa pozwala nam na dobór myjki adekwatnie do rzeczywistych potrzeb Klienta, co przekłada się na wysoką efektywność i skuteczność proponowanych rozwiązań.

Klientów poszukujących sprawdzonych systemów do zastosowań w wymagających środowiskach pracy zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem, na który składają się myjki ciśnieniowe na zimną wodę oraz myjki ciśnieniowe na gorącą wodę. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wybranych urządzeń oraz ich możliwych aplikacji pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Myjka ciśnieniowa na zimną wodę, myjka zimnowodna

Myjki wysokociśnieniowe zimnowodne dzielimy na rozwiązania przemysłowe oraz myjki typu hobby przeznaczone do użytku domowego. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także myjki do zastosowań półprofesjonalnych, które doskonale odpowiadają na potrzeby i oczekiwania organizacji samodzielnie dbających o czystość obiektu.

Myjka ciśnieniowa na zimną wodę nie rozpuszcza zabrudzeń z taką skutecznością, jak myjka na gorącą wodę, ale oferuje nam znacznie wyższe ciśnienie robocze. W rezultacie myjki na zimną wodę okazują się równie skuteczne jak modele ciepłowodne i można nimi usuwać podobne rodzaje zabrudzeń. Warto przy tym pamiętać, że wszelkie próby odtłuszczenia lub odkażenia powierzchni przy użyciu myjek na zimną wodę wymagają zastosowania odpowiedniej chemii.

Ze względu na swoje właściwości myjka ciśnieniowa na zimną wodę znajduje zastosowanie przede wszystkim w warunkach pracy hal produkcyjnych. To także doskonałe urządzenie do utrzymywania czystości w zakładach motoryzacyjnych, kuchniach przemysłowych i zakładach przetwórstwa żywności. Myjka zimnowodna bardzo dobrze sprawdzi się również w rolnictwie i budownictwie.

Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę, myjka ciepłowodna

Myjka wysokociśnieniowa na gorącą wodę uznawana jest za rozwiązanie bardziej ekologiczne niż wariant zimnowodny. Wynika to przede wszystkim z możliwości skutecznego czyszczenia i odkażania powierzchni bez konieczności sięgania po środki chemiczne. Dodatkowym atutem myjki ciepłowodnej jest wysoka skuteczność z jaką urządzenie rozpuszcza nawet uporczywe zabrudzenia.

Myjki ciśnieniowe na gorącą wodę, podobnie jak wariant zimnowodny, dostępne są różnych wariantach oferujących zróżnicowane parametry robocze. Wyróżniamy więc myjki przemysłowe, do zastosowań półprofesjonalnych oraz do użytku domowego. W zależności do zakresu obsługiwanych temperatur myjka ciśnieniowa na gorącą wodę może być stosowana do mycia powierzchni z błota, czyszczenia kanalizacji i skutecznego odrywania/rozpuszczania przyklejonych zabrudzeń. Bardzo dobrze sprawdzi się także do mycia nadwozia pojazdów, usuwania białka i tłuszczów z powierzchni, mycia spieków olejowych, smarów oraz silników, a także dezynfekcji i odtłuszczania.

Oferowane urządzenia pracują w przedziałach  temperaturowych od 300C do  nawet 1450C, co umożliwia adekwatny dobór urządzenia do przyszłych zastosowań. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą zamiatarek i odkurzaczy do warsztatu.