ODKURZACZ GP 1/27 EXT

2306,25 

ODKURZACZ GP 1/33 EXT

2825,31 

ODKURZACZ GP 2/62 EXT

7395,99 

Odkurzanie na sucho, choć sprawdza się w przypadku codziennych porządków, nie zawsze jest wystarczające – szczególnie dla alergików i astmatyków. Również i trudne zabrudzenia – szczególnie w domach z małymi dziećmi oraz czworonogami – wymagają specjalnego traktowania. W tej roli doskonale sprawdzą się odkurzacze piorące, które świetnie poradzą sobie nie tylko z tapicerką na kanapie, ale także w czyszczeniu samochodów.

Profesjonalne odkurzacze piorące wyposażone są w specjalny zbiornik, w którym osadza się cały brud, w tym bakterie oraz roztocza, które mogą prowadzić do dużego dyskomfortu u osób zmagających się z problemami układu oddechowego.

Odkurzacz piorący do biura

Odkurzacze profesjonalne znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w biurach. Wykładziny, którymi wyłożone są posadzki w większości pomieszczeń biurowych choć cechują się dużą odpornością na trudne plamy, są narażone na codzienne zabrudzenia, które wnikają w głąb włosa. Aby zapobiec zanieczyszczeniu powietrza odkurzacze piorące stosowane przynajmniej raz w miesiącu są doskonałym rozwiązaniem. Zastosowanie właściwych środków piorących poprawi nie tylko kondycje wykładziny, ale również pomoże w zachowaniu właściwego koloru.

Odkurzacze piorące dla myjni samochodowych

Kompleksowe usługi świadczone przez myjnie samochodowe obejmują także czyszczenie tapicerek. Fotele samochodowe posiadają wiele zakamarków, w które przedostaje się kurz, piach oraz resztki jedzenia, które z czasem mogą prowadzić do wydzielania nieprzyjemnej woni. Do prania tapicerek doskonale sprawdzi się profesjonalny odkurzacz piorący. Różne końcówki można dopasować do dywanów lub tapicerek, ale też i do trudno dostępnych miejsc, w tym zakamarków pomiędzy fotelami.

Pojemne zbiorniki sprawiają, że brudną wodę można wylewać dopiero po pełnym etapie prania, co przyczynia się do wydajności i przede wszystkim skuteczności. Profesjonalne odkurzacze piorące to obowiązkowe narzędzie dla firm sprzątających i myjni samochodowych gwarantując zadowolenie klientów. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą odkurzaczy do pracy na mokro i sucho!