Oferujemy pomoc w ramach wynajmu szorowarek – urządzeń doskonale dostosowanych do sprzątania i czyszczenia dużych powierzchni. Wynajem szorowarek to doskonała alternatywa względem zastosowania tradycyjnych rozwiązań. Pozwala na szybszą, dokładniejszą i bardziej wydajną realizację poszczególnych prac. Szczególnie sprawdza się wynajem szorowarek w czasie prac porządkowych w obrębie zakładów pracy, hal, biur, elementów infrastruktury, budynków komercyjnych, obiektów przemysłowych.

Wynajem szorowarek to usługa, którą kierujemy do szerokiego grona odbiorców z terenu całej Polski. Zamiast kupować własne urządzenie, bardziej korzystnym rozwiązaniem okazuje się wynajem. W ten sposób ograniczone zostają koszty zakupu, a otrzymane szorowarki są w pełni sprawne, dopasowane do zamierzonych prac oraz łatwe w obsłudze. Z łatwością pomożemy dobrać szorowaki na wynajem dopasowane do typu podłoża, spodziewanych zabrudzeń, czasu wykonywania prac oraz innych wytycznych naszych Klientów.

 

Wydajność na najwyższym poziomie z naszymi szorowarkami

Wynajem szorowarek pozwala na zrealizowanie wielu prac porządkowych, także tych najbardziej wymagających. Gwarantuje zarazem swoim operatorom wysoki komfort użytkowania, łatwe sterowanie i dużą zwrotność. Naszym Klientom pomagamy w doborze szorowaki na wynajem, przeprowadzając szybki audyt ich potrzeb. Do naszej oferty wyselekcjonowaliśmy wyłącznie najlepszej jakości i wydajne sprzęty.

Każda szorowarka na wynajem przechodzi test sprawności przed jej udostępnieniem. Wynajem szorowarek realizujemy na różne okresy i z różną częstotliwością – zawsze w sposób dopasowany do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu mogą wykorzystać szorowarki do realizacji prac okresowych jak i sporadycznych. W naszej ofercie znajdują się także inne urządzenia na wynajem, pozwalające na szybkie zrealizowanie wielu prac porządkowych.

 

Wynajem szorowarek w naszej ofercie

Od wielu lat eksplorujemy branżę urządzeń czyszczących, a najlepsze rozwiązania aplikujemy w naszym asortymencie. Wynajem szorowarek to usługa kierowana do przedsiębiorców, zarządców nieruchomości i zakładów pracy, a także innych odbiorców pragnących szybko i sprawnie zrealizować prace porządkowe. Zapraszamy ich do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu – chętnie pomożemy dobrać najlepiej dopasowaną szorowarkę oraz inny zestaw urządzeń zgodnych z Państwa interesem.

Proponujemy konkurencyjne stawki, profesjonalne doradztwo oraz przejrzyste zasady współpracy. Naszych Klientów szkolimy pod kątem prawidłowego i bezpiecznego użytkowania naszych szorowarek. Zapraszamy do wynajmu szorowarek już teraz!

 

Zapewniamy również serwis maszyn sprzątających.

Zespół VISTA