Odkurzacze biurowe

Odkurzacze piorące

Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze do pracy na mokro i na sucho

Odkurzacze specialistyczne

Odkurzacze przemysłowe – szeroka gama produktów do różnych zastosowań

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia oferujące znacznie lepsze parametry pracy niż odkurzacze tradycyjnie stosowane w warunkach domowych. Obok większej siły ssania umożliwiają skuteczne usuwanie znacznie szerszego spektrum zanieczyszczeń, w tym zanieczyszczeń mokrych, tłustych i lepkich. Odkurzacze przemysłowe są powszechnie znane ze swojej skuteczności w radzeniu sobie z kurzem i pyłem, a wybrane modele także z możliwości efektywnego prania dywanów, wykładzin oraz mebli tapicerowanych. Dlatego też są powszechnie wykorzystywane przez firmy sprzątające, a nierzadko także przez profesjonalne ekipy remontowo-budowlane.

Marka VISTA od lat specjalizuje się w dostarczaniu Klientom wysokiej jakości urządzeń i systemów czystości. Odkurzacze przemysłowe zajmują ważne miejsce w naszym asortymencie, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór:

  • odkurzaczy na sucho, w tym rozwiązań dedykowanych do pracy w środowisku biurowym i otoczeniu lokali usługowych,
  • odkurzacze na sucho i mokro o doskonałych parametrach pracy, przeznaczone do zastosowań półprofesjonalnych i profesjonalnych,
  • odkurzacze piorące dedykowane do utrzymywania czystości tekstyliów użytkowych,
  • odkurzacze specjalistyczne przeznaczone do pracy w naprawdę ciężkich warunkach.

Odkurzacze do warsztatu

Warsztat samochodowy, a może stolarski? Wybrane modele odkurzaczy przemysłowych oraz systemów dedykowanych do zastosowań półprofesjonalnych doskonale sprawdzą się każdym warsztacie – niezależnie od tego, czy zajmujemy się odkurzaniem i praniem tapicerek samochodowych, czy zależy nam na utrzymaniu porządku w miejscu pracy.

Klientom poszukującym odkurzaczy do warsztatu polecamy rozwiązania adekwatne do przyszłych zastosowań. Dla serwisów samochodowych oraz ręcznych myjni samochodowych przygotowaliśmy wyjątkową ofertę odkurzaczy do pracy na sucho, sucho i mokro, a także odkurzaczy piorących, które doskonale sprawdzają się podczas prania tapicerki czy podsufitki w samochodzie. Obok systemów dedykowanych do utrzymywania czystości w pojazdach klientów dostarczamy również specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, dzięki którym utrzymanie czystości w warsztacie jest niezwykle proste, a zarazem bezpieczne dla użytkowanego urządzenia. W asortymencie posiadamy m.in. odkurzacze przemysłowe odznaczające się podwyższoną odpornością na oleje, smary oraz substancje oleiste, dzięki którym możemy usuwać trudne do wyczyszczenia zabrudzenia z olejów oraz innych płynów samochodowych, a także smarów i olejów używanych do maszyn i urządzeń w dowolnym warsztacie naprawczym.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą szorowarek oraz zamiatarek.