Zamiatarki

ZAMIATARKA 512

18559,47 

ZAMIATARKA 712

6648,00 

ZAMIATARKA 1050

57662,40 

KS 650 IBC

23138,00 

HS 770

3362,82 

KS 1100 B

66187,00 

Zamiatarki – rozwiązania do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych

Zamiatarki uliczne, zamiatarki do kostki brukowej, zamiatarki do podłóg twardych użytkowanych w pomieszczeniach – asortyment profesjonalnych urządzeń do zamiatania powierzchni jest tak szeroki i różnorodny, iż z łatwością możemy w nim znaleźć rozwiązanie, które najlepiej sprosta naszym oczekiwaniom w zakresie utrzymywania powierzchni w obiekcie i jego otoczeniu. Marka VISTA od lat dostarcza Klientom wysokiej jakości zamiatarki o szerokim spektrum zastosowań. W stałym asortymencie posiadamy rozwiązania, takie jak zamiatarka prowadzona, mikrozamiatarka czy zamiatarka samojezdna umożliwiająca szybkie i skuteczne opracowanie dużej powierzchni. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami oferowanych urządzeń oraz korzyściami płynącymi z ich codziennej eksploatacji.

Możliwości pracy zamiatarki

Możliwości pracy zamiatarki w znacznej mierze zależą od wybranego urządzenia – jego rozmiaru, sposobu prowadzenia oraz wydajności. Zamiatarka do kostki to rozwiązanie szczególnie polecane do zastosowań zewnętrznych. Profesjonalne zamiatarki do kostki brukowej pozwalają utrzymać w czystości przestrzeń wokół obiektu, jak również parkingi, podjazdy, ścieżki. Ze względu na wysoką skuteczność i sprawność zamiatarki uliczne do kostki brukowej są szczególnie chętnie wybierane przez zarządców nieruchomości wielkopowierzchniowych oraz klientów przemysłowych poszukujących sposobu na utrzymanie porządku wokół hali magazynowej czy produkcyjnej. Warto bowiem pamiętać, że obok kurzu oraz innych drobnych zanieczyszczeń zamiatarki doskonale radzą sobie z usuwaniem ostrych opiłków metali, potłuczonego szkła oraz innych niebezpiecznych odpadów, które wpływają na bezpieczeństwo przestrzeni.

Obok rozwiązań przemysłowych Klientom oferujemy również niewielkie zamiatarki ręczne. Zamiatarka prowadzona to doskonały wybór w przypadku obsługi małych powierzchni oraz przestrzeni charakteryzujących się ograniczonym dostępem. Kompaktowy rozmiar urządzenia, jego duża manewrowość oraz możliwość docierania do trudnodostępnych miejsc sprawia, że zamiatarka prowadzona bardzo dobrze sprawdza się w warunkach większości hal przemysłowych i magazynowych – wszędzie tam, gdzie ze względu na specyfikę aranżacji i użytkowania przestrzeni zamiatarka samojezdna okazuje się zbyt duża i niewystarczająco zwrotna. Zamiatarka ręczna to także ciekawa alternatywa dla innych urządzeń dedykowanych do utrzymania czystości na ścieżkach brukowanych i wąskich chodnikach w przestrzeniach wspólnych osiedli mieszkaniowych.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą szorowarek i myjek ciśnieniowych.