Share this post

Wybierając zamiatarkę ręczną na potrzeby firmy sprzątającej lub potrzeby własne firmy samodzielnie dbającej o czystość obiektu często zastanawiamy się, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej. Aby ułatwić Państwu podjęcie tej decyzji przedstawiamy trzy modele zamiatarek ręcznych o zróżnicowanych parametrach użytkowych. Są to urządzenia dedykowane do obsługi obiektów nisko-, średnio- oraz wysokopowierzchniowych, w tym także przestrzeni zewnętrznych.

 

Zamiatarka ręczna 510M

510M to zamiatarka prowadzona o szerokości pracy wynoszącej 50 cm. Urządzenie idealnie sprawdza się do obsługi małych i średnich powierzchni. Oferowana zamiatarka odznacza się prostą i kompaktową budową. Jednocześnie jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, co zawdzięcza metalowej ramie.Operatorzy cenią 510M za wydajność oraz prostotę obsługi – urządzenie nie przysparza trudności nawet osobom początkującym i niedoświadczonym. Zamiatarka oferuje łatwy dostęp do wszystkich komponentów, a regulowana rączka umożliwia dopasowanie parametrów użytkowych urządzenia do wzrostu operatora.

Ze względu na niewielki rozmiar oraz wydajność zamiatarka ręczna 510M jest najczęściej wykorzystywana w hotelach, firmach sprzątających, przemyśle oraz urzędach i różnych instytucjach.

Wydajność teoretyczna 2345 m2/h.

 

Zamiatarka ręczna 550M

zamiatarka prowadzona 550m sklep550M to ręczna zamiatarka prowadzona odznaczająca się wysoką wydajnością, komfortową obsługą oraz kompaktowym rozmiarem. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na dużej mobilności urządzenia, a zarazem jego wydajnej pracy.

550M została wyposażona w dwie szczotki boczne oraz centralną szczotkę walcową. Jednocześnie operator urządzenia ma możliwość regulacji wysokości szczotek i dostosowania jej do wykonywanych zadań. Urządzenie posiada również łatwy w opróżnianiu zbiornik o pojemności 25 litrów. Podobnie jak zamiatarka 510M model 550M również oferuje możliwość regulacji uchwytu do wzrostu operatora.

Ze względu na swoje parametry użytkowe zamiatarka 550M najlepiej sprawdza się w aplikacjach w obiektach niski średnio powierzchniowych, takich jak hotele, zakłady przemysłowe, urzędy.

Wydajność teoretyczna 1600 m2/h.

 

Zamiatarka ręczna 750M

750M to napędzana silnikiem elektrycznym zamiatarka pchana o szerokości roboczej 75 cm. Urządzenie zostało wyposażone w duży 50 litrowy zbiornik przeznaczony do opróżniania ręcznego oraz możliwość regulacji docisku szczotki adekwatnie do szorowanej powierzchni. Regulacja rączki umożliwia ergonomiczną pracę z urządzeniem niezależnie od wzrostu operatora, podczas gdy dzięki napędowi elektrycznemu sprzątanie odbywa się przy niewielkim zaangażowaniu jego siły fizycznej.

750M to rozwiązanie szczególnie polecane dla przestrzeni średnio- i wysokopowierzchniowych, takich jak duże obiekty HoReCa, obiekty przemysłowe oraz przestrzenie miejskie.

Wydajność teoretyczna 3000 m2/h.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi zamiatarkami ręcznymi dostępnymi w naszym asortymencie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Podobne posty

23 KWIETNIA, 2021

Rodzaje padów do szorowarek

Funkcjonalność i skuteczność szorowarki zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest odpowiedni obór pada, który powinien być adekwatny do czyszczonej powierzchni oraz rodzaju usuwanych zanieczyszczeń. Szorowanie powierzchni przy użyciu...

0

28 PAźDZIERNIKA, 2020

Zamiatarki – podstawa systemu utrzymania czystości

Każda nieruchomość użytkowa – przestrzeń komercyjna, magazynowa czy produkcyjna – wymaga opracowania odpowiedniego systemu utrzymania czystości. W przeciwnym razie utrzymywanie obiektu w należytym porządku może się okazać bardzo...

0

28 PAźDZIERNIKA, 2020

Myjki ciśnieniowe – rodzaje, zastosowanie, korzyści z użytkowania

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, z pomocą którego usuniesz brud i zanieczyszczenia z wielu, nawet bardzo wymagających powierzchni. Myjka podaje wodę pod wysokim ciśnieniem, co przekłada się na jeszcze większą skuteczność mycia przy...

0