Share this post

Wybierając zamiatarkę ręczną na potrzeby firmy sprzątającej lub potrzeby własne firmy samodzielnie dbającej o czystość obiektu często zastanawiamy się, jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej. Aby ułatwić Państwu podjęcie tej decyzji przedstawiamy trzy modele zamiatarek ręcznych o zróżnicowanych parametrach użytkowych. Są to urządzenia dedykowane do obsługi obiektów nisko-, średnio- oraz wysokopowierzchniowych, w tym także przestrzeni zewnętrznych.

 

Zamiatarka ręczna 510M

510M to zamiatarka prowadzona o szerokości pracy wynoszącej 50 cm. Urządzenie idealnie sprawdza się do obsługi małych i średnich powierzchni. Oferowana zamiatarka odznacza się prostą i kompaktową budową. Jednocześnie jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, co zawdzięcza metalowej ramie.Operatorzy cenią 510M za wydajność oraz prostotę obsługi – urządzenie nie przysparza trudności nawet osobom początkującym i niedoświadczonym. Zamiatarka oferuje łatwy dostęp do wszystkich komponentów, a regulowana rączka umożliwia dopasowanie parametrów użytkowych urządzenia do wzrostu operatora.

Ze względu na niewielki rozmiar oraz wydajność zamiatarka ręczna 510M jest najczęściej wykorzystywana w hotelach, firmach sprzątających, przemyśle oraz urzędach i różnych instytucjach.

Wydajność teoretyczna 2345 m2/h.

 

Zamiatarka ręczna 550M

zamiatarka prowadzona 550m sklep 550M to ręczna zamiatarka prowadzona odznaczająca się wysoką wydajnością, komfortową obsługą oraz kompaktowym rozmiarem. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na dużej mobilności urządzenia, a zarazem jego wydajnej pracy.

550M została wyposażona w dwie szczotki boczne oraz centralną szczotkę walcową. Jednocześnie operator urządzenia ma możliwość regulacji wysokości szczotek i dostosowania jej do wykonywanych zadań. Urządzenie posiada również łatwy w opróżnianiu zbiornik o pojemności 25 litrów. Podobnie jak zamiatarka 510M model 550M również oferuje możliwość regulacji uchwytu do wzrostu operatora.

Ze względu na swoje parametry użytkowe zamiatarka 550M najlepiej sprawdza się w aplikacjach w obiektach niski średnio powierzchniowych, takich jak hotele, zakłady przemysłowe, urzędy.

Wydajność teoretyczna 1600 m2/h.

 

Zamiatarka ręczna 750M

750M to napędzana silnikiem elektrycznym zamiatarka pchana o szerokości roboczej 75 cm. Urządzenie zostało wyposażone w duży 50 litrowy zbiornik przeznaczony do opróżniania ręcznego oraz możliwość regulacji docisku szczotki adekwatnie do szorowanej powierzchni. Regulacja rączki umożliwia ergonomiczną pracę z urządzeniem niezależnie od wzrostu operatora, podczas gdy dzięki napędowi elektrycznemu sprzątanie odbywa się przy niewielkim zaangażowaniu jego siły fizycznej.

750M to rozwiązanie szczególnie polecane dla przestrzeni średnio- i wysokopowierzchniowych, takich jak duże obiekty HoReCa, obiekty przemysłowe oraz przestrzenie miejskie.

Wydajność teoretyczna 3000 m2/h.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi zamiatarkami ręcznymi dostępnymi w naszym asortymencie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Podobne posty

16 PAźDZIERNIKA, 2023

Czy warto kupić zamiatarkę?

W życiu każdego z nas pojawiają się zadania, które wydają się być małe, ale potrafią być czasochłonne i uciążliwe. Jednym z takich zadań jest sprzątanie podwórka, chodnika lub drogi dojazdowej przed domem. Ręczne zamiatanie liści,...

0

16 PAźDZIERNIKA, 2023

Jak działa zamiatarka?

Zamiatarki są urządzeniami niezwykle przydatnymi w utrzymaniu czystości na podwórkach, alejkach, drogach, chodnikach, parkingach i wielu innych miejscach. Dzięki nim można utrzymać otoczenie w porządku, eliminując zanieczyszczenia i...

0

14 CZERWCA, 2023

Jaki odkurzacz piorący do tapicerki?

Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki, dywanów i innych powierzchni, odkurzacz piorący może okazać się bardzo przydatnym narzędziem. Dzięki temu urządzeniu można nie tylko usunąć zanieczyszczenia, ale również odświeżyć tkaniny i...

0

14 CZERWCA, 2023

Jaki odkurzacz do sprzątania biura?

Sprzątanie biura jest kluczowe dla utrzymania higieny i zdrowia pracowników oraz klientów. Odkurzanie to jedna z najważniejszych czynności, które należy wykonywać regularnie, aby utrzymać powietrze w biurze czyste i bez pyłu.  Wybór...

0

7 GRUDNIA, 2022

Ile barów powinna mieć myjka ciśnieniowa?

O wydajności myjki ciśnieniowej świadczy nie tylko ilość wody, jaką zużywa ona w ciągu godziny, ale także ciśnienie, jakie wytwarza. Parametr ten ma duże znaczenie – musi być dobrany do rodzaju powierzchni, jaką chcemy poddać...

0

7 GRUDNIA, 2022

Ile wody zużywa myjka ciśnieniowa?

Każde narzędzie ma swoją wydajność – oblicza się ją w różny sposób, ale w przypadku myjek ciśnieniowych jest to między innymi zużycie wody w ciągu godziny pracy. To właśnie strumień wody jest najważniejszy w przypadku myjek...

0